top of page
logo.png
Bildschirmfoto 2021-08-23 um 16.03.08.png

Elabscience, yaşam bilimleri topluluğu için immünodiagnostik teknolojide uzmanlaşmıştır. Ar-Ge ve üretim için eksiksiz bir platforma sahip olan Elabscience, aynı zamanda deney sonuçlarınızı daha tutarlı ve kesin tutmaya çalışır ve bununla birlikte her ürün için şirket içi QC'ye (Quality control) sahibidir. Aralıksız çaba ve geliştirme sayesinde tüm dünyada 100'den fazla ülkeye yayılmıştır.

PPireezi

Başlıca ürün grupları

ELISA Kitler

Elabscience®, araştırmacılar için binlerce enzime bağlı immünosorbent tahlil (ELISA) kiti sunar. Türler arasında insan, fare, sıçan, tavşan, maymun, domuz vb. bulunur. Profesyonel ELISA kitleri üreticisi ve tedarikçisi olan Elabscience, ELISA test kitlerini yüksek kaliteli ve ekonomik bir fiyata sunar.

Rekombinant Proteinler

Rekombinant protein, rekombinant DNA teknolojisi ile üretilen manipüle edilmiş bir protein şeklidir.  Elabscience ® , araştırmanız için sitokinler, büyüme faktörleri, bağışıklık kontrol noktası proteinleri, CD antijeni, FC Reseptörü, enzimler, hormon vb. dahil olmak üzere 4000'den fazla proteinden oluşan çeşitli bir ürün yelpazesi sunar.

Antikorlar

 

Elabscience ® çok çeşitli garantili ve iyi seçilmiş 

Monoklonal ve Poliklonal Antikorlar ,  

Fosfo Antikorlar , Asetil Antikorlar , Etiketli Antikorlar , İkincil Antikorlar , İzotip Antikorlar vb. sunar. Profesyonel bir antikor tedarikçisi olarak, Elabscience antikor ürünleri saflığı ve kalitesi kesinlikle doğrulanmıştır. Çeşitli türlere özgü olan ve ELISA, WB, IHC ve IF'de yaygın olarak uygulanabilen birincil ve ikincil antikorlar mevcuttur.    

Elabscience® Kişiselleştirilmiş Peptid Hizmeti
Bildschirmfoto 2021-09-03 um 13.39.53.png
Elabscience®, farklı kalite ve saflık aralığında peptit sentez hizmeti sunar.
Miktar mg, g'den kg'a kadar olabilir.
Saflık dereceleri ham, tuzsuz, %70, %75, %80, %85, %90, %95 ve %98'i kapsar.

Avantajlar

  • 100aa'ya kadar peptit dizisi sentezlenebilir

  •  Çeşitli peptit modifikasyon hizmetleri sunar

  •  Sentez başarı oranının %95'in üzerindedir

  •  Sektördeki en hızlı peptit sentezi servisi

  •  Tüm peptitler MS ve HPLC ile analiz edilir

Öne çıkan ürünler 

Peptit Sentezi
Bildschirmfoto 2021-08-23 um 16.30.56.png

SARS-CoV-2 ELISA Kiti

SARS-CoV-2 asemptomatik, ağır hasta ve iyileşmiş hastaları büyük ölçekli popülasyonlar arasında etkili ve hızlı bir şekilde taramak için moleküler biyoloji ve immünoloji teknolojisinin uygulanması özellikle önemlidir. SARS-CoV-2 araştırmasına yardımcı olmak için Elabscience, müşteri araştırma ihtiyaçlarını karşılayabilecek 9 tip SARS-CoV-2 ile ilgili antijen ve antikor ELISA kiti geliştirmiştir.

Image by Fusion Medical Animation

SARS-CoV-2 Varyant Proteini

Elabscience ® , antikorların ve aşıların gücünü incelemek için kullanılabilecek yaklaşık 140 çeşit SARS-CoV-2 mutant proteini geliştirmiştir.

Elabscience´da tüm SARS-CoV-2 varyantlarının Nükleokapsid proteini , Zarf proteini , Spike proteini , Papain benzeri proteaz , SARS-CoV-2 virüsünün 3C benzeri proteinazı ve insan üzerindeki en önemli giriş reseptörü olan ACE2 proteinini bulabilirsiniz.

COVID-19 antibody.jpg

FCM Antikorları (Flow Cytometry Antibodies )

Elabscience ® , yaşam bilimleri araştırmaları için immünodiagnostik teknolojide uzmanlaşmıştır. Çeşitli akış sitometrisi onaylı antikorları, çoklu boya seçenekleri ve hem hücre içi hem de hücre dışı hedefler için geniş bir yelpaze sunar. 

Elabscience 2021'de CiteAb İzlenecek CiteAb Antikor Tedarikçisi seçildi !
Antibody Supplier Watch_2x.jpg
Bildschirmfoto 2021-09-03 um 09.45.57.png
Elabscience®, 2019'da izlenecek ELISA kit tedarikçisi olarak 2019 CiteAb Ödülleri'nde büyük övgü aldı!

Elabscience kit çeşitleri

TAS Kit.png

Total Antioxidant Status (TAS) Colorimetric Assay Kit

Elabscience® Total Antioxidant Assay, plazma, serum, idrar, tükürük veya hücre lizatlarının toplam antioksidan kapasitesini ölçmek için kullanılabilir. 96T ve 48T seçenekleriyle Elabscience® TAS Kiti deneyleriniz için uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor.

ITEM No ; E-BC-K801-M

TAS Kit.png

Total Oxidant Status (TOS) Colorimetric Assay Kit

Elabscience Total Oksidasyon Colorimetric Assay Kiti, reaksiyon ortamındaki toplam Oksidan molekül miktarının  spektrofotometrik olarak ölçülmesini sağlar. 96 T ve 48T seçenekleriyle uygun fiyatlı Elabscience kitlerini Total Oksidan ölçüm deneylerinizde tercih edebilirsiniz.

ITEM No; E-BC-K802-M

Bildschirmfoto 2021-09-07 um 11.36.57.png

Elabscience ® Hücre Apoptoz Assay Kitleri

Elabscience ® , yaşam bilimleri araştırmaları için Apoptoz sürecinin farklı mekanizmaları için Assay kitler geliştirmiştir. Bu Kitler Kaspaz aktivasyonu , Mitokondriyel Potansiyelini , ve Apoptoz sürecinin DNA parçalanması aşamalarını hedef alan bir dizi test kiti üretmiştir.

Western Blot (WB), biyolojik bilimde protein ekspresyonunu saptamak için en yaygın ve klasik deneysel yöntemdir. Elabscience,  uzun yıllardır immünoloji alanına odaklanmaktadır ve WB operasyonunda çok fazla deneyim biriktirmiştir ve bu deneyimle birlikte yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı WB assay kitleri sunar.

Elabscience ® Western Blot Kit

WB Kit.png
bottom of page