top of page

ELISA Kitler

Elabscience, araştırmacılar için binlerce enzime bağlı immünosorbent tahlili (ELISA) kiti sunar. Türler arasında insan, fare, sıçan, tavşan, maymun, domuz vb. bulunur. 

 

Elabscience´ın  ELISA kitleri ;

  •  Ar-Ge ve üretimine 11 yıllık odaklanma ile hazırlanmıştır 

  • Mükemmel kalitededir ve kullanıcılardan iyi geribildirim almıştır. 

  • Toplam 1.600'den fazla ürünle insan, fare, sıçan, maymun vb. dahil 11 türü kapsar

  • 6000'den fazla SCI makalesi ile referans sayısı yüksektir.

  • Boyutta esnek seçim: 48T / 96T / Toplu sipariş boyutu mevcuttur.  

logo.png
Bildschirmfoto 2021-09-03 um 09.48.45.png

Elabscience®, 2019'da izlenecek ELISA kit tedarikçisi olarak 2019 CiteAb Ödülleri'nde büyük övgü aldı!

Bildschirmfoto 2021-09-03 um 09.45.57.png

ELISA Kit Çeşitleri

  • Quickey ELISA ®

Elabscience tarafından geliştirilen QuicKey ELISA ® kiti, geleneksel sandviç ELISA kitinin geliştirilmiş halidir. İşlem sürecini basitleştirir, en az 1 saat tasarruf sağlar ve testler için daha az numune hacmi gerektirir, algılama verimliliğini büyük ölçüde artırır.

Quicjk Elisa.png
Bildschirmfoto 2021-09-03 um 10.08.15.png
  • Sandwich ELISA

Sandviç ELISA (veya sandviç immunoassay) en sık kullanılan elisa yöntemidir. Bu format, antijen/antikorların farklı epitoplarına özgü iki antikor/antijen gerektirir. Bu iki antikor/antijen normal olarak eşleşen antikor/antijen çiftleri olarak adlandırılır. Antikorlardan/antijenlerden biri mikro plakanın yüzeyi üzerine kaplanır ve test edilen analiti hareketsiz hale getirmek için yakalama antikoru/antijeni olarak kullanılır. Diğer antikor/antijen, analitin saptanmasını kolaylaştırmak için biotin veya diğer belirteçlerle konjuge edilir.

  • Competitive ELISA

Genellikle, küçük moleküler tespit için Competitive ELISA (veya rekabetçi immünoanaliz) uygulanır. Örnek antijen, belirli bir miktarda etiketli antikora bağlanmak için önceden kaplanmış antijen ile rekabet eder. Bu tahlil, analitin saptanmasını kolaylaştırmak için yaygın olarak biotine konjuge edilmiş tek bir antikor gerektirir.

Bildschirmfoto 2021-09-03 um 10.15.20.png
bottom of page