top of page

Western Blot Detection Kit

Western Blot (WB), biyolojik bilimde protein ekspresyonunu tespit etmek için en yaygın ve klasik deneysel yöntemdir. Ancak, reaktif kaynakları, çalışma yöntemleri ve farklı Laboratuvar Teknisyenleri tarafından kullanılan deneyimlerdeki farklılıklar nedeniyle, çok sayıda WB deney sonucu referans olamamaktadır.

Elabscience, uzun yıllardır immünoloji alanına odaklanmaktadır ve WB operasyonunda çok fazla deneyim biriktirmiştir. Araştırmacıların yukarıdaki sorunları çözmelerine yardımcı olmak için ürettikleri Western Blot kiti reaktifler, basit işlem, yüksek algılama hassasiyeti, düşük arka plan ve güçlü sistem kararlılığı avantajlarına sahip, protein ekstraksiyonundan sonuç algılamaya kadar ihtiyaç duyulan tüm reaktifleri   sağlamaktadır. Elabscience, ayrıntılı protokol açıklaması ve profesyonel teknik destek sağlar. Ek olarak, ideal Western Blot deney sonuçlarını elde etmeniz için size kolaylık ve garanti sunar.

logo.png
WB Kit.png

Elabscience WB kiti , 5 jel içerir ve 50 numune içindir

ITEM No ;E-IR-R304A 

PVDF membranları, sırasıyla hedef proteinlerin farklı moleküler ağırlıkları için iki gözenek boyutuna sahip olduğundan, farklı deneysel gereksinimleri karşılamak için Western Blot kitlerinin iki spesifikasyonu tasarlanmıştır;

  1. E-IR-R304A (PVDF membran, 0,45 μm), moleküler ağırlığı 20 kDa'dan fazla olan proteinlerin tespiti için önerilir.

  2. E-IR-R304B (PVDF membran, 0,22 μm), moleküler ağırlıkları 20 kDa'dan az olan proteinlerin tespiti için önerilir.

Ayrıca Elabscience deneyinize uygun olabilecek iki farkli reaktif seçeneği sunar;

1.Keçi Anti-Tavşan IgG(H+L)-HRP

2.Keçi Anti-Fare IgG(H+L)-HRP

bottom of page