top of page

Watch NET formation with time-lapse imaging of neutrophils.

Neutrophil Defensive NETworks

Neutrophils play a critical role in the engulfment and destruction of invasive pathogenic microorganisms. One means by which they do this is to extrude web-like neutrophil extracellular traps (NETs) in response to infectious challenge. NETs are composed of DNA histones and multiple antimicrobial agents (e.g., myeloperoxidase (MPO), elastase, defensins, etc.). Cayman has developed several tools to study the process of NETosis. 

Öne çıkan ürünler 

Assay Kitler

Hücre sağlığını değerlendirmek, metabolik parametreleri belirlemek veya rutin standardizasyon yapmak ve değerlendirmeleri izlemek için veri toplama analizlerinizde hızlı ve doğru sonuç almak  Cayman Assay Kitleri ile çok kolay. 

Forensic & Toksikoloji

Biyokimyasalların sentezi, saflaştırılması ve karakterizasyonunda 40 yıldan fazla deneyime sahip olan Cayman Chemical, federal lisanslı laboratuvarlara ve adli analiz için nitelikli akademik araştırma kurumlarına yüksek saflıkta referans standartları sağlar. 

cayman-discover-2000-lipids-primary.jpg

Covid-19 Ürünleri

Viral girişi ve replikasyonu en aza indiren veya engelleyen ve ayrıca COVID-19 ile ilgili inflamatuar komplikasyonları tedavi etmeye yardımcı olabilecek ilaçları hızlı bir şekilde belirleme ihtiyacının farkındayız. Yeni enfeksiyonları doğru bir şekilde belirlemek ve nötralize edici antikorları taramak için hızlı testlerin geliştirilmesi de aynı derecede önemlidir. CAYMAN Chemical Covid-19 ile ilgili temel kitler , antikorlar , proteinler ve biyokimyasalların yanı sıra kapsamlı sözleşme hizmetleri ve duyarlı teknik destek için de yanınızda.

Screening Library

Küçük moleküllerin yüksek verimli analizinde kullanılan `Screening Library´ için her türlü araştırmaya uygun Cayman Chemical ürünlerini tercih edebilirsiniz.

bottom of page