top of page
GREINER LOGO MINIK.JPG

Greiner Bio-One (Avusturya) Tıbbi, farmasötik ve biyoteknolojik araştırmalardaki spesifik uygulamalarda, hücrelerin yetiştirilmesi, saklanması ve ayrıştırılması için yüksek kalitede plastik ürünler geliştirir ve üretir.

www.gbo.com

Cayman Logo-RGB.png

Cayman Chemical (ABD), bilim insanlarına kanseri, nörokimyayı, oksidatif hasarı, endokrinolojiyi ve diğer insan sağlığı zorluklarını anlamak için kullanılan biyokimyasal araçları sağlayarak araştırmayı mümkün kılar. Cayman, araştırma reaktifleri ve nitelikli standartlar olarak kullanılmak üzere küçük ilaç benzeri heterosikllerden karmaşık biyolipidlere, yağ asitlerine ve diğerlerine kadar biyokimyasalların sentezi, saflaştırılması ve karakterizasyonunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca Cayman, tahlil ve antikor geliştirme, protein ekspresyonu, kristalizasyon ve yapı belirlemenin tüm yönlerinde oldukça yeteneklidir.

www.caymanchem.com

Bildschirmfoto 2021-09-13 um 10.44.48.png

ITW Reaktifler Bölümü, üç deneyimli şirketin deneyim ve bilgi birikimini bir araya getirmek amacıyla Panreac Quimica SLU (İspanya), AppliChem GmbH (Almanya) ve Nova Chimica (İtalya) şirketleri tarafından kurulmuştur.
Bölüm, kimyasal, biyolojik, farmasötik ve tıbbi araştırma ve üretim uygulamaları için en yenilikçi ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

biowest_edited.jpg

Avrupa'nın en büyük animal sera üreticisi olarak 1987 yılında Fransa'da kurulmuştur. Hücre kültürü pazarında en geniş Fetal Bovine Sera ve Media çeşidine sahiptir. Akademik ve endüstriyel araştırmalarda güvenle kullanılmaktadır. Kalite, yeniden üretilebilirlik, izlenebilirlik ve hizmete güçlü bir bağlılıkla çalışmaktadır. Pazarda rekabetçi fiyatlar ve çok çeşitli coğrafi kökenlerin birleşimine sunmaktadır.

www.biowest.net

DWK LOGO JPG.jpg

DWK Life Sciences (Almanya), Duran, Wheaton ve Kimble markaları ile aşı üretim ve araştırmalarında numune toplama ve teşhis alanındaki farklı gereksinimleri karşılayan steril ve steril olmayan yüksek kaliteli plastik ve cam ürünler sunar.

Temel hücre kültürü ürünlerinin yanı sıra tüm ihtiyaçlara uyan ve klinik öncesi aşı araştırmalarını, stabilite çalışmalarını ve daha fazlasını destekleyen özel yenilikçi çözümler ile tam ölçekli üretim ve 

farmasötik paketleme için birinci sınıf ortağınızdır.

www.dwk.com 

ATCC logo.png

ATCC (ABD), misyonu standart referans mikroorganizmaların, hücre hatlarının ve diğer materyallerin edinilmesi, doğrulanması, üretimi, korunması, geliştirilmesi ve dağıtımına odaklanan önde gelen küresel biyolojik materyal kaynağı ve standartları organizasyonudur. ATCC, geleneksel toplama materyallerini korurken, küresel nüfusun sağlığını iyileştiren bilimsel araştırmaları ve atılımları desteklemek için yüksek kaliteli ürünler, standartlar ve hizmetler geliştirir.

www.lgcstandards-atcc.org

LGC.png

İngiltere'nin kimyasal ve biyoanalitik ölçümler için Ulusal Ölçüm Enstitüsü olarak belirlediği ve laboratuvar hizmetleri, ölçüm standartları, referans materyalleri, genomik ve yeterlilik testi pazarlarında uluslararası lider olan LGC Group'un bir kuruluşudur.

Selleckchem logo.png

Selleckchem (İngiltere) 3000'in üzerinde inhibitör ve modülatör ile tüm cell signalling pathways'de yer alan ürünlere sahiptir. Phizer'in biyomolekülleri yer almaktadır. Bioactive Screening Libraries kapsamında 2500'den fazla biyolojik ve farmakolojik aktiviteleri valide edilmiş, klinik öncesi ve klinik araştırmalarda kullanıma yönelik ürünler bulunmaktadır.

logo.png
NEP_PI_logo.jpg
indir (2).png
biolabs.com-1921x690-color.png

Elabscience (Wuhan), yaşam bilimleri topluluğu için immünodiagnostik teknolojide uzmanlaşmıştır. Ar-Ge ve üretim için eksiksiz bir platforma sahip olan Elabscience, aynı zamanda deney sonuçlarınızı daha tutarlı ve kesin tutmaya çalışır ve bununla birlikte her ürün için şirket içi QC'ye (Quality control) sahibidir. Aralıksız çaba ve geliştirme sayesinde tüm dünyada 100'den fazla ülkeye yayılmıştır.

Araştırma ve geliştirme amaçlı çok çeşitli peptid ve antikor ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. Merkezi Gardner, MA'da bulunan şirket özel peptit sentez hizmetleri ve katalog peptitleri ile biyokimyasalların üretimi ve dağıtımı enzim substratları ve inhibitörleri sağlar.

Karbonhidratlar, nükloesitler, safsızlıklar, ince kimyasallar, antimikrobiyaller, doğal ürünler ve enzim substratları alanlarında hizmet vermektedir.

Creative Biolabs, çeşitli antikor üretimi ve mühendislik alanlarında kapsamlı deneyime sahip lider özel hizmet sağlayıcısıdır. Hibridoma teknolojisi kullanılarak fare ve sıçan monoklonal antikor üretimi, çeşitli antikor kütüphanesi teknolojileri  kullanarak insan, maymun, tavşan, tavuk, köpek, lama ve deve monoklonal antikor üretimini içerir. Ayrıca, faj görüntüleme ve DNA mutagenez yaklaşımlarını kullanarak derinlemesine antikor insanlaştırma ve afinite olgunlaştırma yürütmede aktiftir.

Cell Biolabs Official LOGO HI-RES, JPG.j

Hücre işlevi ve birçok hastalığın altında yatan mekanizmaların keşfedilmesini kolaylaştıran ürünlere sahiptir. Hücre Bazlı Tahliller, Viral ekspresyon ve purifikasyon Kitleri ve Reaktifleri Oksidatif Stres Tayinleri Metabolizma Araştırma Testleri  Reaktifleri Hücre Sinyali ve Protein Biyolojisinde aktif ürünleri mevcuttur. Yaşam bilimleri, araştırma laboratuvarları, biyoteknoloji ve ilaç şirketleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir. 

Fisher bio.png

Yaşam bilimi ihtiyaçlarınızı tek bir kaynaktan karşılayan yüksek kaliteli, yüksek saflıkta ve ön nitelikli reaktifler.

Clear Detections.png

Dünya çapındaki müşterilerimize devrim niteliğinde bitki hastalığı teşhis araçları sağlamaya odaklanmış küçük bir özel kuruluştur. İlgili bitki zararlıları için Gerçek Zamanlı PCR Teşhis kitleri geliştiriyor ve üretiyor.

download.png

Sağlık, yaşam bilimleri, çevre sağlığı ve daha bir çok uygulama alanında çeşitli filtrasyon çözümleri sunan lider şirketler arasında yer almaktadır. Araştırma ve geliştirmeye verdiği önem ve inovatif yaklaşımlarıyla global olarak çalışmaktadır. 

dlab-scientific-méxico.jpg

DLAB Scientific yüksek kalite laboratuvar ekipmanları üreticisidir. ISO9001/13485 standartlarına göre özel ve deneyimli Ar-Ge ekibi tarafından üretilen ürünler yüksek performanslı, güvenilir ve uygun maliyetli olarak sunulmaktadır. 

Agtech.png

Agtech hassas tarım ve bağlantılı tedarik zincirlerinden alternatif yemler, yetiştirme ve genetikte yeni sınırlara kadar, günümüzün hayvancılık, süt ürünleri ve su ürünleri yetiştiriciliği endüstrilerinde yer almaktadır. 

Triskem.png

TrisKem International, kararlı radyoaktif elementlerin ayrılması, saflaştırılması ve tanımlanmasını içeren analiz laboratuvarlarında kullanılan özel analitik kimya reçinelerinin önde gelen Avrupalı ​​üreticisidir.

MAGIC BIOP.png

Biyoteknoloji tedariği, ilaç keşfi, bitkilerin genetik modifikasyonları ve ayrıca Pharmacia Biotech, Amersham Biosciences, SweTree Technologies ve Bio-Works Technologies şirketleriyle Ar-Ge'den gelen yaşam bilimleri alanında yaklaşık 40 yıllık deneyime sahiptir

bottom of page