Greiner Bio-One (Avusturya) Tıbbi, farmasötik ve biyoteknolojik araştırmalardaki spesifik uygulamalarda, hücrelerin yetiştirilmesi, saklanması ve ayrıştırılması için yüksek kalitede plastik ürünler geliştirir ve üretir.

www.gbo.com

biowest_edited.jpg

Avrupa'nın en büyük animal sera üreticisi olarak 1987 yılında Fransa'da kurulmuştur. Hücre kültürü pazarında en geniş Fetal Bovine Sera ve Media çeşidine sahiptir. Akademik ve endüstriyel araştırmalarda güvenle kullanılmaktadır. Kalite, yeniden üretilebilirlik, izlenebilirlik ve hizmete güçlü bir bağlılıkla çalışmaktadır. Pazarda rekabetçi fiyatlar ve çok çeşitli coğrafi kökenlerin birleşimine sunmaktadır.

www.biowest.net

ATCC logo.png

ATCC (ABD), misyonu standart referans mikroorganizmaların, hücre hatlarının ve diğer materyallerin edinilmesi, doğrulanması, üretimi, korunması, geliştirilmesi ve dağıtımına odaklanan önde gelen küresel biyolojik materyal kaynağı ve standartları organizasyonudur. ATCC, geleneksel toplama materyallerini korurken, küresel nüfusun sağlığını iyileştiren bilimsel araştırmaları ve atılımları desteklemek için yüksek kaliteli ürünler, standartlar ve hizmetler geliştirir.

www.lgcstandards-atcc.org

Cayman Logo-RGB.png

Cayman Chemical (ABD), bilim insanlarına kanseri, nörokimyayı, oksidatif hasarı, endokrinolojiyi ve diğer insan sağlığı zorluklarını anlamak için kullanılan biyokimyasal araçları sağlayarak araştırmayı mümkün kılar. Cayman, araştırma reaktifleri ve nitelikli standartlar olarak kullanılmak üzere küçük ilaç benzeri heterosikllerden karmaşık biyolipidlere, yağ asitlerine ve diğerlerine kadar biyokimyasalların sentezi, saflaştırılması ve karakterizasyonunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca Cayman, tahlil ve antikor geliştirme, protein ekspresyonu, kristalizasyon ve yapı belirlemenin tüm yönlerinde oldukça yeteneklidir.

www.caymanchem.com

Selleckchem logo.png
LGC.png
DWK LOGO JPG.jpg
Agtech.png

Selleckchem (İngiltere) 3000'in üzerinde inhibitör ve modülatör ile tüm cell signalling pathways'de yer alan ürünlere sahiptir. Phizer'in biyomolekülleri yer almaktadır. Bioactive Screening Libraries kapsamında 2500'den fazla biyolojik ve farmakolojik aktiviteleri valide edilmiş, klinik öncesi ve klinik araştırmalarda kullanıma yönelik ürünler bulunmaktadır.

İngiltere'nin kimyasal ve biyoanalitik ölçümler için Ulusal Ölçüm Enstitüsü olarak belirlediği ve laboratuvar hizmetleri, ölçüm standartları, referans materyalleri, genomik ve yeterlilik testi pazarlarında uluslararası lider olan LGC Group'un bir kuruluşudur.

DWK Life Sciences (Almanya), Duran, Wheaton ve Kimble markaları ile aşı üretim ve araştırmalarında numune toplama ve teşhis alanındaki farklı gereksinimleri karşılayan steril ve steril olmayan yüksek kaliteli plastik ve cam ürünler sunar.

Temel hücre kültürü ürünlerinin yanı sıra tüm ihtiyaçlara uyan ve klinik öncesi aşı araştırmalarını, stabilite çalışmalarını ve daha fazlasını destekleyen özel yenilikçi çözümler ile tam ölçekli üretim ve 

farmasötik paketleme için birinci sınıf ortağınızdır.

www.dwk.com

Hassas tarım ve bağlantılı tedarik zincirlerinden alternatif yemler, yetiştirme ve genetikte yeni sınırlara kadar, günümüzün hayvancılık, süt ürünleri ve su ürünleri yetiştiriciliği endüstrilerinde yer almaktadır. 

Biotool.png

Yaşam bilimleri, endüstriyel ve uygulamalı bilimler, klinik ve teşhis, laboratuvar çözümleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir. 

Araştırma ve geliştirme amaçlı çok çeşitli peptid ve antikor ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.Merkezi Gardner, MA'da bulunan şirket özel peptit sentez hizmetleri ve katalog peptitleri ile biyokimyasalların üretimi ve dağıtımı enzim substratları ve inhibitörleri sağlar.

Karbonhidratlar, nükloesitler, safsızlıklar, ince kimyasallar, antimikrobiyaller, doğal ürünler ve enzim substratları alanlarında hizmet vermektedir.

biolabs.com-1921x690-color.png

Creative Biolabs, çeşitli antikor üretimi ve mühendislik alanlarında kapsamlı deneyime sahip lider özel hizmet sağlayıcısıdır. Hibridoma teknolojisi kullanılarak fare ve sıçan monoklonal antikor üretimi, çeşitli antikor kütüphanesi teknolojileri  kullanarak insan, maymun, tavşan, tavuk, köpek, lama ve deve monoklonal antikor üretimini içerir. Ayrıca, faj görüntüleme ve DNA mutagenez yaklaşımlarını kullanarak derinlemesine antikor insanlaştırma ve afinite olgunlaştırma yürütmede aktiftir.

TrisKem International, kararlı radyoaktif elementlerin ayrılması, saflaştırılması ve tanımlanmasını içeren analiz laboratuvarlarında kullanılan özel analitik kimya reçinelerinin önde gelen Avrupalı ​​üreticisidir.

Yaşam bilimi ihtiyaçlarınızı tek bir kaynaktan karşılayan yüksek kaliteli, yüksek saflıkta ve ön nitelikli reaktifler.

Dünya çapındaki müşterilerimize devrim niteliğinde bitki hastalığı teşhis araçları sağlamaya odaklanmış küçük bir özel kuruluştur. İlgili bitki zararlıları için Gerçek Zamanlı PCR Teşhis kitleri geliştiriyor ve üretiyor.

Biyoteknoloji tedariği, ilaç keşfi, bitkilerin genetik modifikasyonları ve ayrıca Pharmacia Biotech, Amersham Biosciences, SweTree Technologies ve Bio-Works Technologies şirketleriyle Ar-Ge'den gelen yaşam bilimleri alanında yaklaşık 40 yıllık deneyime sahiptir

İstanbul Ofisimiz 

Buyaka İş Kulesi Kule 3 Daire:1-2-3-4 FSM Mahallesi

Poligon Sokak Ümraniye - 34771 İSTANBUL

istanbul@novagentek.com

Tel: 0(216) 2258459 (pbx)    Cep: 0(531) 6406862

Ankara Merkez Ofisimiz 

TİMKO İş Merkezi Anadolu Bulvarı No: 20/C6 

Yenimahalle - 06200 ANKARA

 ankara@novagentek.com   info@novagentek.com.tr

Tel: 0(312) 4185656 (pbx)  Cep: 0(539)7729089 Fax: 0(312) 4172626

İzmir Ofisimiz 

Bayraklı Tower Mansuroğlu Mah. 286/3 sokak No: 14/B 

Bayraklı - 35030 İZMİR

izmir@novagentek.com

Tel: 0(232) 5208347 (pbx)  Cep: 0(539) 7729094