Tıbbi, farmasötik ve biyoteknolojik araştırmalardaki spesifik uygulamalarda, hücrelerin yetiştirilmesi, saklanması ve ayrıştırılması için ürünler geliştirir. 

Avrupa'nın en büyük animal sera üreticisi olarak 1987 yılında Fransa'da kurulmuştur. Hücre kültürü pazarında en geniş Fetal Bovine Sera ve Media çeşidine sahiptir. Akademik ve endüstriyel araştırmalarda güvenle kullanılmaktadır.

ABD'nin hücre hatları (primary ve continuous  cell line) ve mikroorganizma kültür kolleksiyonu ihtiyaçlarınız için LGC Standards ile distrübütörlüğümüz kapsamında adınıza ithalat yapmaktayız.

3000'in üzerinde inhibitör ve modülatör ile tüm cell signalling pathways'de yer alan ürünlere sahiptir. Phizer'in biyomolekülleri yer almaktadır. Bioactive Screening Libraries kapsamında 2500'den fazla biyolojik ve farmakolojik aktiviteleri valide edilmiş, klinik öncesi ve klinik araştırmalarda kullanıma yönelik ürünler bulunmaktadır.

İngiltere'nin kimyasal ve biyoanalitik ölçümler için Ulusal Ölçüm Enstitüsü olarak belirlediği ve laboratuvar hizmetleri, ölçüm standartları, referans materyalleri, genomik ve yeterlilik testi pazarlarında uluslararası lider olan LGC Group'un bir kuruluşudur.

Araştırma ve geliştirme amaçlı çok çeşitli peptid ve antikor ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.Merkezi Gardner, MA'da bulunan şirket özel peptit sentez hizmetleri ve katalog peptitleri ile biyokimyasalların üretimi ve dağıtımı enzim substratları ve inhibitörleri sağlar.

Karbonhidratlar, nükloesitler, safsızlıklar, ince kimyasallar, antimikrobiyaller, doğal ürünler ve enzim substratları alanlarında hizmet vermektedir.

Hassas tarım ve bağlantılı tedarik zincirlerinden alternatif yemler, yetiştirme ve genetikte yeni sınırlara kadar, günümüzün hayvancılık, süt ürünleri ve su ürünleri yetiştiriciliği endüstrilerinde yer almaktadır. 

Yıllık 25 milyar doları aşan geliriyle bilime hizmette dünya lideridir. Misyonumuz, müşterilerimizin dünyayı daha sağlıklı, daha temiz ve daha güvenli hale getirmesini sağlamaktır.Thermo Scientific, Applied Biosystems, Invitrogen, Fisher Scientific, Unity Lab Services ve Patheon gibi sektör lideri markalar aracılığıyla yenilikçi teknolojiler, satın alma kolaylığı sunar.

Yaşam bilimi ihtiyaçlarınızı tek bir kaynaktan karşılayan yüksek kaliteli, yüksek saflıkta ve ön nitelikli reaktifler.

GVS Group, Sağlık Hizmetleri ve Yaşam Bilimleri, Enerji ve Mobilite ve Sağlık ve Güvenlik sektörlerindeki uygulamalar için dünyanın önde gelen filtre çözümleri üreticilerinden biridir. 

TrisKem International, kararlı radyoaktif elementlerin ayrılması, saflaştırılması ve tanımlanmasını içeren analiz laboratuvarlarında kullanılan özel analitik kimya reçinelerinin önde gelen Avrupalı ​​üreticisidir.

Acros Organics markası, tutarlı, yüksek kaliteli organikler ve ince kimyasalları büyük tasarruflarla sunar. Aynı zamanda organik kimyadaki gelişen trendlere odaklanır, araştırma, geliştirme ve ürün faaliyetlerini bir dizi hazır ürünler ve kaynak bulma, üretim ve teknoloji ortaklıklarındaki uzmanlık yoluyla destekler.

Dünyada en çok bilinen ve saygı duyulan kimyasal markalarından biridir ve tutarlı bir şekilde yüksek performans ve yüksek kalite sağlamak için Avantor'un küresel kalite ve tedarik zinciri sistemleri, cGMP üretim yetenekleri ve değişiklik bildirim girişimleri tarafından desteklenirler

Biyoteknoloji tedariği, ilaç keşfi, bitkilerin genetik modifikasyonları ve ayrıca Pharmacia Biotech, Amersham Biosciences, SweTree Technologies ve Bio-Works Technologies şirketleriyle Ar-Ge'den gelen yaşam bilimleri alanında yaklaşık 40 yıllık deneyime sahiptir

4titude® Ltd, yaşam bilimleri endüstrisi için sarf malzemeleri ve tezgah üstü enstrümantasyon tasarımı, üretimi ve pazarlamasında uzmanlaşmıştır.

Yaşam bilimleri, endüstriyel ve uygulamalı bilimler, klinik ve teşhis, laboratuvar çözümleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir. 

Dünya çapındaki müşterilerimize devrim niteliğinde bitki hastalığı teşhis araçları sağlamaya odaklanmış küçük bir özel kuruluştur. İlgili bitki zararlıları için Gerçek Zamanlı PCR Teşhis kitleri geliştiriyor ve üretiyor.

İstanbul Ofisimiz 

Buyaka İş Kulesi Kule 3 Daire:1-2-3-4 FSM Mahallesi

Poligon Sokak Ümraniye - 34771 İSTANBUL

istanbul@novagentek.com

Tel: 0(216) 2258459 (pbx)    Cep: 0(531) 6406862

Ankara Merkez Ofisimiz 

TİMKO İş Merkezi Anadolu Bulvarı No: 20/C6 

Yenimahalle - 06200 ANKARA

 ankara@novagentek.com   info@novagentek.com.tr

Tel: 0(312) 4185656 (pbx)  Cep: 0(539)7729089 Fax: 0(312) 4172626

İzmir Ofisimiz 

Bayraklı Tower Mansuroğlu Mah. 286/3 sokak No: 14/B 

Bayraklı - 35030 İZMİR

izmir@novagentek.com

Tel: 0(232) 5208347 (pbx)  Cep: 0(539) 7729094