HAKKIMIZDA

Bilimsel araştırma alanına yeni bir soluk getirmek üzere kurulmuş olan firmamız, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş deneyimli kadrosuyla her zaman bilimin ve araştırmacının yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

Üniversiteler ve Enstitülerdeki hizmetlerimizde müşteri memnuniyetinin sağlanması, teknik bilgi desteği, yerinde uygulamalar ve zamanında teslimat ile pazarda saygın bir yer edinmenin gurununu taşımaktayız.

Laboratuvar cihazları, kimyasal ve sarf malzemeler, standartlar ve diğer proje ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Alanlarında uzmanlaşmış ve bilimsel araştırmalarda yer almış Kimya Mühendisi, Kimyager ve Biyolog kadromuzla bilim dünyasını takip etmekte, sizlerin güncel ihtiyaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştırmak için çalışmaktayız.

 

Dünyanın her noktasındaki her türlü ürüne direkt ulaşıyor, ithalat ve tedarik işlemlerinizi en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

 

 

 

 

YILLIK DENEYİM

KULLANICI

MARKA

ÇALIŞAN

HABERLER

ISOPS11-11th International Symposium on Pharmaceutical Sciences

June 08, 2015

Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde 9-12 Haziran 2015 tarihleri arasında düzenlenen olan 11th International Symposium on Pharmaceutical Sciences'ta standımıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

 

Detaylı bilgi için: 

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi 8. Kariyer Günleri ve Bilim Şenliği 

May 19, 2015

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi 8. Kariyer Günleri ve Bilim Şenliği'nde BIOWEST / 4TITUDE / LGC STANDARDS VE ATCC/ MERCK MILLIPORE / FISHER SCIENTIFIC  markalarını temsil ettik. Standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

Detaylı bilgi için: 

2. Ulusal Organik Kimya Kongresi

September 23, 2014

Bilkent Üniversitesi'nde düzenlenen 2. Ulusal Organik Kimya Kongresi'nde FISHER CHEMICALS / ACROS ORGANICS grubuyla yer aldık.

 

Detaylı bilgi için: 

Please reload

İLETİŞİM

Adresimiz
İletişim formu

Novagentek Laboratuar Ürünleri ve Teknolojileri

San ve Tic. Ltd. Şti.

 

Atatürk Bulvarı 169/45-46 Kavaklıdere ANKARA

info@novagentek.com \\ Tel: (312) 418 5656 pbx