top of page

HAKKIMIZDA

Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız dünyanın önde gelen üreticileri ile üniversiteler ve Enstitülerdeki hizmetlerimizde müşteri memnuniyetinin sağlanması, teknik bilgi desteği, yerinde uygulamalar ve zamanında teslimat ile pazarda saygın bir yer edinmenin gururunu taşımaktayız.

 

37 yıllık deneyime sahip olan firmamız uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş deneyimli kadrosuyla her zaman bilimin ve araştırmacının yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

 

Laboratuvar ürünleri ve teknolojileri alanında Ankara merkez ofis ile Marmara ve İzmir şubeleri ve 20'ye yakın bayi ağı ile tüm Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmektedir. 5000'den fazla kullanıcı ve 100'den fazla markasıyla sektördeki saygın yerini almıştır. 

Laboratuvar kimyasal ve sarf malzemeler, standartlar, kitler ve diğer proje ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. 

Alanlarında uzmanlaşmış ve bilimsel araştırmalarda yer almış Moleküler Biyolog, Biyolog, Genetik Mühendisi kadromuzla bilim dünyasını takip etmekte, sizlerin güncel ihtiyaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştırmak için sürekli çalışmaktayız.

ŞİRKET KÜNYESİ

Ünvanı: Novagentek Laboratuar Ürünleri ve Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Ticaret Sicil Memurluğu: Ankara Ticaret Sicil Memurluğu 
Vergi Dairesi ve No: Yenimahalle Vergi Dairesi - 6320539713 
Mersis No: 0632053971300021

bottom of page