HAKKIMIZDA

37 yıllık deneyime sahip olan firmamız bilimsel araştırma alanına yeni bir soluk getirmek üzere kurulmuştur. Uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş deneyimli kadrosuyla her zaman bilimin ve araştırmacının yanında olmayı kendine ilke edinmiştir. Laboratuvar ürünleri ve teknolojileri alanında Ankara merkez ofisi ile Ankara, İstanbul ve İzmir şubeleri ve 20'ye yakın bayi ağı ile tüm Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmektedir. 3000'den fazla kullanıcı ve 100'den fazla markasıyla sektördeki yerini almıştır. 

HEDEFLER VE PRENSİPLER

Logo cam.jpg

Bilimsel araştırma alanına yeni bir soluk getirmek üzere kurulmuş olan firmamız, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş deneyimli kadrosuyla her zaman bilimin ve araştırmacının yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.
Üniversiteler ve Enstitülerdeki hizmetlerimizde müşteri memnuniyetinin sağlanması, teknik bilgi desteği, yerinde uygulamalar ve zamanında teslimat ile pazarda saygın bir yer edinmenin gururunu taşımaktayız.
Laboratuvar cihazları, kimyasal ve sarf malzemeler, standartlar ve diğer proje ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. 

Alanlarında uzmanlaşmış ve bilimsel araştırmalarda yer almış Kimya Mühendisi, Kimyager ve Biyolog kadromuzla bilim dünyasını takip etmekte, sizlerin güncel ihtiyaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştırmak için çalışmaktayız.

Dünyanın her noktasındaki her türlü ürüne direkt ulaşıyor, ithalat ve tedarik işlemlerinizi en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

ŞİRKET KÜNYESİ

Ünvanı: Novagentek Laboratuar Ürünleri ve Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Ticaret Sicil Memurluğu: Ankara Ticaret Sicil Memurluğu 
Ticaret Sicil Tescil Tarih: 23.12.2016
Tescilli Adres: TİMKO İş Merkezi Anadolu Bulvarı No:20/C-6 Yenimahalle 06200 Ankara
Ticaret Sicil Numarası: 292500
Vergi Dairesi ve No: Yenimahalle Vergi Dairesi - 6320539713 
Mersis No: 0632053971300021

e-fatura logo.png