HAKKIMIZDA

37 yıllık deneyime sahip olan firmamız bilimsel araştırma alanına yeni bir soluk getirmek üzere kurulmuştur. Uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş deneyimli kadrosuyla her zaman bilimin ve araştırmacının yanında olmayı kendine ilke edinmiştir. Laboratuvar ürünleri ve teknolojileri alanında merkez ofisi Ankara Novagentek, şubeleri İstanbul Novagentek, İzmir Novagentek ve 20'ye yakın bayi teşkilatı ile tüm Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmektedir. 3000'den fazla kullanıcı ve 100'den fazla markasıyla sektördeki yerini almıştır. 

HEDEFLER VE PRENSİPLER

Novagentek A.Ş'nin hedefi, faaliyeti söz konusu olan sektör alanlarının ve değerli çalışanlarının tecrübe ve değerlerini esas alarak kurumsallaşarak gelişmektir. Hizmete sunduğu ürün ağını ve dünyanın çeşitli yerlerindeki çözüm ortaklıklarını arttırarak Türkiye'nin her yerinde kalitesiyle ve güvenirliliğiyle bilim ışığında yer almak. Bu hedefle girdiği iş alanlarında değişmez 3 temel prensibi özümsemiştir.

  • Gelişim ve çözüm odaklı olmak

  • Değişime, yeniliklere açık ve araştırma-geliştirmeye önem veren yaklaşımıyla ön planda olmak.

  • Zaman ve kriz yönetimini en iyi şekilde başararak müşterilerini memnun etmek.

İş Yerinde İş Ortakları

Bilimsel araştırma alanına yeni bir soluk getirmek üzere kurulmuş olan firmamız, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş deneyimli kadrosuyla her zaman bilimin ve araştırmacının yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

Üniversiteler ve Enstitülerdeki hizmetlerimizde müşteri memnuniyetinin sağlanması, teknik bilgi desteği, yerinde uygulamalar ve zamanında teslimat ile pazarda saygın bir yer edinmenin gururunu taşımaktayız.

Laboratuvar cihazları, kimyasal ve sarf malzemeler, standartlar ve diğer proje ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. 

Alanlarında uzmanlaşmış ve bilimsel araştırmalarda yer almış Kimya Mühendisi, Kimyager ve Biyolog kadromuzla bilim dünyasını takip etmekte, sizlerin güncel ihtiyaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştırmak için çalışmaktayız.

 

Dünyanın her noktasındaki her türlü ürüne direkt ulaşıyor, ithalat ve tedarik işlemlerinizi en hızlı şekilde çözümlüyoruz.