top of page
Bildschirmfoto 2021-11-04 um 12.25_edited.jpg

BİYOKİMYASAL ARAŞTIRMA KİTLERİ

Hücre sağlığını değerlendirmek, metabolik parametreleri belirlemek veya rutin standardizasyon yapmak ve değerlendirmeleri izlemek için veri toplama analizlerinizde hızlı ve doğru sonuç almak assay kitler ile çok kolay. 

Örnek türü, hedef ve tercih edilen algılama yöntemine göre uygulamanız için en iyi kiti belirleyin. Cayman's Kit Tavsiye Kılavuzu, Cayman'ın test kitlerini karşılaştırmak ve araştırmanızı mümkün kılmak için doğru olanı bulmak için kullanımı kolay bir referans aracı sağlar.

 

01

Biyokimyasal Assay Kitler

Bildschirmfoto 2021-11-01 um 09.04.55.png

CAYMAN CHEMICAL, araştırma reaktifleri ve nitelikli standartlar olarak kullanılmak üzere küçük ilaç benzeri heterosikllerden karmaşık biyolipidlere, yağ asitlerine ve diğerlerine kadar biyokimyasalların sentezi, saflaştırılması ve karakterizasyonunda uzmanlaşmıştır.

Başlıca ürün çeşitleri:

Assay Kit, Elisa Kit, Antikor/Antibody, Biyokimyasal, Proteinler

Hayvan Serumu

02

Biyokimyasal Assay Kitler

ELABSCIENCE Elabscience®, araştırmacılar için binlerce enzime bağlı immünosorbent tahlil (ELISA) kiti sunar. Türler arasında insan, fare, sıçan, tavşan, maymun, domuz vb. bulunur.

Aynı zamanda  TAS, TOS assay kitleri ve yüksek hassasiyetli rapid immunohistochemical Kit gibi assay kitleri üretir. Profesyonel kit üreticisi ve tedarikçisi olan Elabscience, yüksek kaliteli kitleri ekonomik bir fiyata sunar. 

Bildschirmfoto 2021-12-02 um 11.22_edited.png
Hammadde
Roller Bottle
bottom of page