top of page
biopharma.png

bİyofarma çözümlerİ

Biyofarma proses verimi, özellikle biyomoleküllerin örneğin aşı üretiminde kullanılması için son derece önemlidir.

Upstream sırasında hücrelerin en uygun ortamla beslenmesi, tüm süreci başarıyla yürütmenin anahtarıdır. İyi dengelenmiş bir hücre ortamı, hücre büyümesini destekleyebilen yüksek kaliteli ham maddelere dayanır.

Biyofarma AR-GE çalışmalarından üretim aşamasına kadar olan süreçte çözümlerimizle yanınızdayız.

Türkiye Distribitörlüğünü yaptığımız güvenilir global markalarımız ile hayvan serumu, aminoasitler, tamponlar, karbonhidratlar, mineraller, antibiyotik ve antimikotikler, vitaminler, media ve tuzlar olmak üzere her türlü hammaddeyi ve roller bottle ve ekipmanlarını gerekli dokümantasyonlarıyla sunuyoruz.

02

HAYVAN SERUMU

FBS IGG DEPLETED_edited_edited.png

Hayvan Serumu terapötik temel araştırma, keşif, ilaç geliştirme, teşhis uygulamalarında hücreler için büyüme takviyesidir. Fetal Bovine Serumun yanı sıra diğer hayvan serumları da yönteme göre kullanılmaktadır.

Serum, büyüme faktörleri, bağlanma faktörleri, taşıyıcı proteinler, lipidler ve hormonlar gibi çoğu henüz kimyasal olarak tanımlanmamış hem adherent hem de süspansiyon hücre kültürleri için gerekli olan bileşenlerin hemen hemen tamamını sağlar.

BIOWEST en geniş serum ve hücre kültürü ortamını sağlayan hayvan serumu üretiminde dünya lideridir. Tüm ürünleri  biyofarmasötikler ve aşıların üretimi yanı sıra akademik ve endüstriyel araştırma teşhislerinde kullanılmaktadır.

Hammadde
Hayanserumu

01

HAMMADDE

AŞI ÜRETİMİ

İLAÇ YARDIMCI MADDELER

PLAZMA AYRIŞTIRMA

Amino asitler,

Tamponlar,

Karbonhidratlar,

Mineraller,

Antibiyotik ve antimikotikler

Vitaminler

PanReac AppliChem farmakopi özelliklerini karşılayan yüksek kaliteli hammaddeler sunar.

Mevcut kayıt ve onay belgeleri (MSDS, düzenleyici sertifika, üretim süreci) ile saflaştırma işleminin etkinliği garanti edilir. Endüstriyel ölçekli üretim süreci için de mevcut olan kapsamlı bir yüksek kaliteli hammadde ve özel kimyasal portföyü ile hücre kültürü ortamı geliştirme üretimini güvenilir bir şekilde destekler.

roller bottles new_edited.png

03

CELLMASTER
ROLLER BOTTLE

Hücrelerin biyofarma kültürleri olarak yetiştirilmesi, son birkaç on yılda giderek daha önemli hale geldi ve yüksek kaliteli ürünlerin daha da gelişmesine yol açtı.

 

Virüs aşıları üretimi ve terapötik yaklaşımlar için kullanılan rekombinant proteinler üretimi için kullanılan roller bottlelar sayesinde çoklu hücre yapılmaktadır.

 

GREINER BIO-ONE CELLMASTER ROLLER BOTTLE 

polistiren (PS) veya polietilen tereftalattan (PET) yapılır.

 

Vidalı kapaklar (HDPE) ve filtre vidalı kapaklarının hidrofobik membranı (PET/PTFE) için kullanılanlar gibi bu malzemeler ABD Farmakopesinin kalite standartlarına uygundur. Ürün, USP VI test gereksinimlerini karşılar. Tüm silindir şişeler ışınlama ile sterilize edilir.

Roller Bottle

04

ROLLER BOTTLE CİHAZI

WHEATON® roller bottle cihazları, laboratuvar, pilot tesis ve üretim hücre kültürü kurulumlarındaki mükemmel performansları nedeniyle uzun zamandan beri takdir edilmektedir.

 

Aşı ve biyolojik endüstrilerinin en yüksek beklentilerini bile karşılamak için verimi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kontrol, izleme ve belgelemenin her hücre kültürü uygulaması için hayati önem taşıdığını anlıyoruz.

 

Bu nedenle, son teknoloji cihazlarımız yeni üretim tesislerine entegrasyonu kolaylaştırmak için endüstri standardı iletişim protokollerini desteklemek üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, doğru işlem belgeleri için bir USB indirilebilir sistem olay günlüğüne sahiptirler.

roller bottle apparatus.jpg

05

SPINNER FLASK BİYOREAKTÖR

spinner flask.png

Modern biyoişleme ve aşı geliştirme, moleküler biyoloji ve immünolojide çok çeşitli ihtiyaçlar ve zorluklarla karşı karşıya kalan hipoteze dayalı uygulama teknikleridir.

DWK Life Sciences, temel hücre kültürü ürünlerinin yanı sıra tüm ihtiyaçlara uyan ve klinik öncesi aşı araştırmalarını, stabilite çalışmalarını ve daha fazlasını destekleyen özel yenilikçi çözümler sunar. Sizlere kaliteli ve uygun maliyetli çözümlerle hizmet vermek için çalışıyoruz.

WHEATON® Spinner Flask Biyoreaktörler biyofarma pilot ve üretim planlamalarınız için özel geliştirilmiştir.

06

CELLdisc

CELLdisc, 1.000 cm²'den 10.000 cm²'ye kadar çeşitli hücre kültürü yüzeylerini kapsayan yeni bir çok katmanlı cihazdır. CELLdisc'in yenilikçi ergonomik tasarımı, adherant memeli hücrelerinin araştırma ölçeğinden endüstriyel gruplara yayılması için çok yönlü bir sistem sağlar.

 

Ek olarak, merkezi olarak yerleştirilmiş bir kanal, gazın cihaz boyunca eşit dağılımını sağlar. Bir taban çerçevesi, CELLdisc'in alt tabakasının inkübatörün yüzeyine temas etmediğini garanti eder. Kompakt ve sağlam silindirik cihaz, kütle hücre kültürünün otomasyonu ve büyütülmesi için idealdir.

celldisc.png
bottom of page